МАРҒҰЛАН УНИВЕРСИТЕТІ АЛҒАШҚЫ СТУДЕНТТЕРІН ҚАРСЫ АЛУДА

19.08.2024

Бүгін Павлодар педагогикалық университеті өзінің алғашқы студенттерін қарсы алып жатыр. Бұл біздің университетке Қазақстанның әр өңірінен түскен талапкерлер. Барлығы 189 талапкер.

Қабылдау комиссиясының жауапты хатшысы Гүлнәр Мусанованың айтуынша, биыл талапкерлердің географиясы айтарлықтай кеңейген. Университетімізге Ақмола, Алматы, Шығыс Қазақстан, Батыс Қазақстан, Солтүстік Қазақстан, Жетісу, Абай және басқа облыстар мен қалалардан балалар түседі. Ең көп қабылдау Түркістан қаласынан – 56, Қызылорда – 31, Абай облысынан – 23.

Таңертең талапкерлер оқуға түсу үшін құжаттарын толтырады. Ертең жігіттер университеттің студенттік жатақханаларына көшуді бастайды. Сабақ басталмас бұрын студенттер жатақханаға орналасып, университетпен танысатын болады.