ӨНЕР ЖӘНЕ СПОРТ ЖОҒАРЫ МЕКТЕБІНІҢ ҚОРЖЫНЫ ЖАҢА МЕДАЛЬДАРМЕН ТОЛЫҚТЫ

18.04.2024

Сәуірдің 7-15 аралығында Алматыда батут гимнастикасы бойынша Қазақстан чемпионаты өтті, оған өнер және спорт жоғары мектебінің студенттері қатысты. Жарысқа Қазақстан Республикасының тоғыз облысынан 70-тен астам спортшы жиналды.
Жеке батутта секіруден ФКС-22 тобының студенті Виктория Бутолина бірінші орынды жеңіп алды. Синхронды секіруден Виктория Бутолина мен Анастасия Афанасьева күміс жүлдеге ие болды. Сондай-ақ, Алина Сәрсембаева, Виктория Бутолина және Анастасия Афанасьевамен бірге командалық батутта секіруден чемпион атанды. Алина Сәрсембаева да қос мини-батутпен секіруден қола жүлдегер атанды.

Айта кетейік, екі аптадан кейін Виктория Бутолина ел намысын әлемдік аренада қорғайды: Гонконгта (Қытай) батут гимнастикасынан Азия чемпионаты өтеді. Біздің университет студенті аспан асты еліне жаңа категориямен аттанады. Қазақстан чемпионатында оған батут гимнастикасынан Қазақстан Республикасының халықаралық дәрежедегі спорт шебері сертификаты ресми түрде берілді.