ППУ түлектерінің диплом бланкілерінің үлгілері

«Павлодар педагогикалық университеті» КЕАҚ білім туралы өзіндік үлгідегі құжаттардың мазмұнына қойылатын негізгі талаптар

1. Басылымның түрі-қатты мұқабалы бланк (қосымша бет).
  2. Мұқабасын рәсімдеу:

Мұқабаның жоғарғы бөлігінде университет атауы орналасқан.
Ортасында университет логотипі орналасқан.
Логотиптің астында мемлекеттік тілдегі құжаттың атауы - "Диплом" орналасқан.
Университет атауы, логотипі және құжаттың атауы мұқабада алтын түсті фольгамен, ыстықтай бедерлеу әдісімен жазылады. Қатты мұқаба бет-белгілер мен жасалады.

3. Бланкіге (қосымша бетке) арналған қағаз – "КАZ – ою-өрнек - QAZ" су белгісімен қорғалған - тұтас, қағаздың үлестік бағытына қатысты 45° бұрышта орналасқан, ашық және қара түсті, тығыздығы 85 г/м2, оптикалық ағартқышсыз кезектеседі. Қағаз құрамында ультракүлгін сәулелер астында флуоресцентті көрінбейтін талшықтардың болуы - көк және қызыл түстер. Кәдімгі жарықта қара-қызыл түспен көрінетін талшықтар (ультракүлгін сәулелерде жарықтану жоқ).

ППУ өзіндік үлгідегі дипломдар