"ЕГЕМЕН ЕЛДІҢ ЕҢСЕСІ БИІК"

14.12.2023

Марғұлан Университетінің "Мектепке дейінге тәрбиеле және оқыту педагогикасы" білім беру бағдарламасының 21, 22 топ студенттерінің арасында еліміздің ең басты мерекесі - Тәуелсіздік күніне орай "Егемен елдің еңсесі биік" атты тақырыпта тәрбие сағаты өткізілді.

Студенттер арасында патриоттық негіздегі тәрбие сағаты квест түрінде ұйымдастырылды. Тәрбие сағатының мақсаты: оқытудың стандартты емес түрлерін қолдана отырып, квессті ұйымдастыру және өткізу арқылы азаматтық пен патриотизм сезімдерін қалыптастыру. Студенттердің азаматтық және патриоттық сезімдерін дамыту. Тәрбие сағаты өте қызықты да тартымды болды. Студенттер ел тарихы, Тәуелсіздігі жөнінде көп мағлұмат алды. Шарананы ұйымдастыруға куратор оқытушы Ж.М.Бердыбекова жауапты болды.