Копия ЖОО мен тірек мектептер ғалымдарының бірлескен жұмысы

24.09.2021

Павлодар педагогикалық университетінің гуманитарлық ғылымдар Жоғары мектебі Орыс тілі және әдебиеті кафедрасының филиалында Екібастұз қаласының дарынды балаларға арналған №1 лицейінде профессор, ф.ғ. д.з. к. Темірғазинаның қатысуымен ғылыми-әдістемелік кеңестің онлайн отырысы өтті.

Ғылыми-әдістемелік кеңестің жұмысына Т.М. Тимченко, Л. А. Харитонова, т. д. Мелехова және т. б. мұғалімдер, сондай-ақ оқушылар қатысты. Цифрлық оқыту дәуірінде өзекті "Гипермәтіндегі мәтін" орыс тілі мен әдебиеті мұғалімдерінің бірлестігінің ғылыми-әдістемелік тақырыбы талқыланды. Тақырып бойынша зерттеу жұмыстарының кезеңдері және жоспарланған нәтижелер белгіленді.

Мұғалімдер цифрлық жобаны жүзеге асыруда ғылыми-теориялық қолдау мен көмек көрсеткені үшін профессор Зифа Темірғазинаға үлкен алғыстарын білдірді.

Uchenui Sovet