«Музыкалық білім» білім беру бағдарламасы

«Музыкалық білім беру» кафедрасы 1986 жылы құрылған «Бастауыш оқыту педагогикасы мен әдістемесі» кафедрасының құрамында жұмыс істей бастады. Алғашқы педагог-музыканттар Кондрушина Татьяна Ивановна және Кокумбаева Бағлан Жиеншайқызы болды.

mo1

Музыкалық білім ББ ардагерлері: профессор, философия ғылымдарының докторы Б.Д. Кокумбаева (1986 жылдан бастап ББ-да жұмыс істейді), доцент, философия докторы (PhD) Е.Ю.Личман (1989 жылдан бастап ББ-да жұмыс істейді), оқытушы-сарапшы Т.М. Дорошенко (2000 жылдан бастап ББ-да жұмыс істейді).

mo1

Жетекші ғылыми педагогтар: Ж.С. Сагитова (2008 жылдан бастап ББ-да жұмыс істейді), А.Р. Тулекова (2007 жылдан бастап ББ-да жұмыс істейді),  С.Т. Кисатова (2021 жылдан бастап ББ-да жұмыс істейді).

Қазіргі уақытта білім беру бағдарламасы бакалавриат және магистратура деңгейлерінде «Музыкалық білім» білім беру бағдарламасы бойынша дайындықты жүзеге асырады.

«Самға Қазақстан – 2022» халықаралық байқауының жеңімпаздары

БАКАЛАВРИАТ БАҒДАРЛАМАСЫ БОЙЫНША ДАЙЫНДЫҚ

Берілетін дәрежесі: ББ 6В01430 бойынша білім бакалавры Музыкалық білім.

Оқыту формалары мен мерзімдері:

* жалпы орта білім беру базасындағы күндізгі нысан - 4 жыл;

* күндізгі форма ол орта кәсіптік білім беру базасында - 3 жыл;

* орта кәсіптік білім беру базасында күндізгі қысқартылған нысан - 2 жыл;

* жоғары кәсіптік білім базасындағы күндізгі нысан - 2 жыл.

Жұмысқа орналастыру:

* мектепке дейінгі жалпы білім беру мекемелері;

• жалпы орта білім беретін мектептер;

* орта кәсіптік мекемелер (колледждер);

* мәдениет және өнер мекемелері;

* қосымша білім беру мекемелері (балалар өнер мектептері, балалар музыка мектептері);

* мәдени-демалыс орталықтары.

МАГИСТРАТУРА БАҒДАРЛАМАСЫ БОЙЫНША ДАЙЫНДЫҚ

Берілетін дәреже:

* 7М01421 Музыкалық білім мамандығы бойынша педагогика ғылымдарының магистрі - ғылыми және педагогикалық магистратураның білім беру бағдарламасын меңгерген тұлғалар.

Оқыту формалары мен мерзімдері:

* ғылыми және педагогикалық бағыт бойынша - 2 жыл.

Жұмысқа орналастыру:

ғылыми және педагогикалық дайындық кезінде:

* ғылыми-зерттеу қызметі;

* білім беру процесін ғылыми-әдістемелік сүйемелдеу;

* ұйымдастыру-басқару қызметі;

* білім беру ұйымдарындағы оқу-тәрбие қызметі (жоғары оқу орындарында, колледждерде, мемлекеттік және мемлекеттік емес бейіндегі білім беру ұйымдарында).