«Көркем еңбек, графика және жобалау », «Кәсіптік оқыту », «Көркем еңбек, графика және жобалау (ғылыми-педагогикалық бағыт) »

Білім беру бағдарламалары

6B01471 - Көркем еңбек, графика және жобалау;

6B01450 - Кәсіптік оқыту;

7М01471 Көркем еңбек, графика және жобалау (ғылыми-педагогикалық бағыт)

Білім деңгейлері

Бакалавриат:

- жалпы орта білім беру базасында-күндізгі оқу нысаны, оқу мерзімі 4 жыл;

- техникалық және кәсіптік білім беру базасында-күндізгі оқу нысаны, оқу мерзімі 2 жыл;

- жоғары кәсіптік білім базасында – күндізгі оқу нысаны, оқу мерзімі 2 жыл.

Біліктілік

Білім беру бағдарламасы 6В01470- Көркем еңбек және сызу:

берілетін дәрежесі - 6B01470-Көркем еңбек және сызу білім беру бағдарламасы бойынша білім бакалавры; негізгі біліктілікКөркем еңбек, графика және жобалау мұғалімі; қосымша біліктілікҚосымша білім беру педагогы

Білім беру бағдарламасы 6В01471 -Көркем еңбек, графика және жобалау

берілетін дәрежесі - 6В01471 -Көркем еңбек, графика және жобалау білім беру бағдарламасы бойынша білім бакалавры; негізгі біліктілікКөркем еңбек, графика және жобалау мұғалімі; қосымша біліктілікҚосымша білім беру педагогы

Білім беру бағдарламасы 6В01450 - Кәсіптік оқыту

берілетін дәрежесі - 6В01450 - Кәсіптік оқытубілім беру бағдарламасы бойынша білім бакалавры; негізгі біліктілік – Жалпытехникалық және арнайы пәндердің оқытушысы; қосымша біліктілікКөркем еңбек мұғалімі

Білім беру бағдарламасы 6В01440 -Бейнелеу өнері және сызу

берілетін дәрежесі - 6В01440 -Бейнелеу өнері және сызу білім беру бағдарламасы бойынша білім бакалавры; негізгі біліктілікБейнелеу өнері және сызу мұғалімі

Білім беру бағдарламасы 7М01471 Көркем еңбек, графика және жобалау (ғылыми-педагогикалық бағыт)

берілетін дәрежесі - 7М01471 - Көркем еңбек, графика және жобалау ББ бойынша педагогика ғылымдарының магистрі

Ынтымақтастық

Б.Б.Б.-ның әлеуметтік серіктестері: Дорджи Банзаров атындағы Бурят Мемлекеттік Университеті, Павлодар және Павлодар облысының жалпы орта білім беретін мектептері, балаларға қосымша білім беру ұйымдары, Балалар көркемсурет мектебі, С. Торайғыров атындағы облыстық әмбебап ғылыми кітапханасы, Сүлеймен Баязит атындағы балалар оқу орталығы, Г.М. Потанин атындағы Павлодар облыстық тарихи-өлкетану мұражайы және т. б.

Тәжірибелер базасы

Павлодар қ. № 17 жалпы орта білім беру саралап оқытатын бейіндік мектебі, Павлодар қ. Ж.Тәшенев атындағы жалпы орта білім беру мектебі,

Білім беру бағдарламасының жетекшісі

Білім беру бағдарламасының жетекшісі-Курабаева Фарида Альмырзиновна

E-mail: KurabaevaFA@ppu.edu.kz

Жұмыс телефоны 8(7182)65-16-70, ішкі. 395

Профессор-оқытушылар құрамына педагогика ғылымдарының екі докторы М.Ш. Алинова және Е.И. Бурдина, Павлодар педагогикалық университетінің түлектері – А.Е. Алежанова, П.Н. Балташева, К.И. Трубецкая кіреді.

"Көркем еңбек, графика және жобалау", "Көркем еңбек және сызу", "Бейнелеу өнері және сызу", "Кәсіптік оқыту" білім беру бағдарламалары көркем еңбек, графика және жобалау мұғалімдерін, бейнелеу өнері және сызу мұғалімдерін, қосымша білім беру педагогтерін, пәндік білімі жоғары жалпы техникалық және арнайы пәндер оқытушыларын даярлайды салалар, зерттеу және кәсіпкерлік дағдылар.

"Көркем еңбек, графика және жобалау" БББ "Көркем еңбек және сызу", "бейнелеу өнері және сызу", "Кәсіптік оқыту" игеру процесінде жалпы білім беру, базалық және бейіндік циклдардың пәндері оқытылады.

Оқытылатын пәндер көркем еңбек, графика және жобалау бойынша мектеп бағдарламасының жаңартылған мазмұнымен байланысты және білікті, заманауи мұғалімді даярлауға қызмет етеді.

БББ оқытушылары мен студенттері халықаралық және республикалық ғылыми конференцияларға, шығармашылық конкурстарға, қала мұражайларындағы кездесулерге, шығармашылық жұмыстар көрмелеріне, киім коллекцияларының дефилесіне үнемі қатысады

ob

Дефиле

Қала және облыс мектептерінің түлектері, олардың ата-аналары үшін имидждік іс-шаралар, ашық есік күндері, оқу ғимараттары университеттің шеберханалары мен изостудиялары бойынша экскурсиялар өткізіледі.

ББ материалдық-техникалық базасына екі оқу тігін шеберханасы, ағаш және металл өңдеу бойынша оқу – өндірістік шеберхана, екі бейнелеу өнері студиясы, мүсін студиясы кіреді.

Оқу тігін шеберханалары әмбебап, арнайы "Juki", "Janome", "Citizen", "Butterfly", "Bernina" тігін машиналарымен жабдықталған, үтіктеу және қолмен тігін жұмыстарына арналған орындармен жабдықталған.

Оқу тігін зертханасы

Ағаш пен металды өңдеу бойынша оқу-өндірістік шеберханада әртүрлі станоктық жабдықтар мен қолмен электрлендірілген құралдарды пайдалана отырып технологиялық процестер орындалады.

Ағаш және металл өңдеу оқу-өндірістік шеберханасы

Бейнелеу өнері студиялар мольберттермен, муляждармен, түрлі дидактикалық материалдармен, мультимедиялық кешендермен жабдықталған.

Бейнелеу өнері студиясында сабақ

Білім беру бағдарламалары шеңберінде студенттердің бейнелеу және сәндік-қолданбалы өнердің, дәстүрлі халық қолөнерінің түрлі техникалары мен технологияларын меңгеруі көзделген.

Сәндік-қолданбалы пәні бойынша сабақ

Студенттердің шығармашылық жұмыстары университет үй-жайларының интерьерін безендіреді.

Киіз үйді безендірудегі студенттердің шығармашылық жұмыстары

Студенттердің оқу іс-әрекетінің нәтижелерін ұсынудың маңызды нысаны курстық және дипломдық жұмыстарды қорғау болып табылады.

Дипломдық жұмыстарды қорғау