"STEM DAY 2024"ғылыми стем-жобалар байқауы

"Ә.атындағы Павлодар педагогикалық университеті" КЕАҚ.Марғұлан "Облыстың білім басқармасының" Павлодар облыстық ақпараттық технологиялар орталығы " КММ-мен бірлесіп

"STEM DAY -2024"ғылыми стем-жобалар байқауы

Байқау STEM-білім беру құралдарымен оқушылар мен студенттердің ғылыми-зерттеу әлеуеті мен зияткерлік қабілеттерін дамыту үшін жағдай жасау мақсатында өткізіледі.

Мерзімі: 2024 жылғы 15 мамыр сағат 10:00-де

Өткізу форматы: офлайн

Ұйымдастырушы: "Ә.атындағы Павлодар педагогикалық университеті" КЕАҚ.Марғұлан"

Байқауға қатысушыларды: ғылым әлеміне ену, ғылыми әдістерді меңгеру, эксперименттер жүргізу, модельдер құру, өз идеяларын шындыққа айналдыру күтеді.

Жүлде қоры: бағалы сыйлықтар, дипломдар және сертификаттар

Қатысушылар: Павлодар облысы білім беру ұйымдарының 7-11 сынып оқушылары, Павлодар облысы колледждерінің 1-2 курс білім алушылары және Марғұлан университетінің 1-3 курс студенттері. Командалар құрамына 2 адамға дейін қатысуға рұқсат етіледі. Оқу орнын растау қажет.